Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Cleanse Rite

Naturalny środek przeczyszczający, który oczyszcza układ pokarmowy i reguluje zachodzące w nim procesy.

Dostępny
Cena: (221.00 zł) 66.30Polecany
  • Zapytaj o
Ostatnie 2 sztuk w tej cenie!
Cleanse Rite
Producent:
Newton Everett
Opakowanie:
120 kapsułek
Skład:
Calories, Carbohydrate, Dietary Fibre, Iron, Psyllium Husks, Senna Powder, Fennel (Foeniculum Vulgare) Seed, Peppermint, Papaya, Rose HIps, Buckthorn Bark, Barberis Vulgaris (Barberry Root), Celery, Acidophilus.

Opis produktu

Cleanse Rite nie jest zwykłym suplementem diety. Jest to niezwykle efektywny 10-dniowy program oczyszczający. Preparat zawiera kombinację błonnika i erytrytolu, które oczyszczają układ pokarmowy, działają detoksyfikująco i eliminują zaparcia.

Oczyszczanie układu pokarmowego to jeden z najefektywniejszych sposobów na utrzymanie dobrego stanu zdrowia. Nie tylko eliminuje toksyny z organizmu, ale poprawia ogólny stan zdrowia, reguluje poziom energii i pomaga zapobiegać chorobom.

Dlaczego warto wypróbować Cleanse Rite?

  • Czy cierpisz na zaparcia, niewyjaśniony przyrost wagi lub zmęczenie?
  • Czy wiesz, że problemy te mogą być związane ze złym stanem zdrowia Twojego układu pokarmowego?
  • Czy obserwujesz pogorszenie stanu zdrowia pomimo tego, że przyjmujesz witaminy i suplementy?

Istnieje możliwość, że nagromadzone w Twoim układzie pokarmowym substancje spowalniają i redukują przyjmowanie składników odżywczych. Dlatego nim rozpoczniesz jakąkolwiek nową dietę, musisz upewnić się, że Twój układ pokarmowy funkcjonuje prawidłowo.

I tutaj właśnie z pomocą przychodzi Cleanse Rite – naturalny preparat przeczyszczający, który oczyści układ pokarmowy i ureguluje zachodzące tam procesy.

Sposób użycia

Dorośli 4 kapsułki trzy (3) razy dziennie obowiązkowo popijając min 300 ml wody, soku lub innego ulubionego napoju.

Zaleca się stosowanie Cleanse Rite co około 2 miesiące, nie dłużej niż przez 10 dni.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2014 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.