Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Sigma Skin Step 2 - Minoxidil Topical Spray

Minoxidil w sprayu! Powstrzymuje i zapobiega łysieniu. Zawiera najpopularniejszy i najczęściej zalecany przez lekarzy składnik przeciwko wypadaniu włosów.

Cena: 169.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Sigma Skin Step 2 - Minoxidil Topical Spray
Producent:
Sigma SkinCare
Opakowanie:
60 ml
Skład:
Minoxidil 5%, Alcohol 30%, Propole Glycol 50%, Purified Water.

Opis produktu

Sigma Skin Step 2 zawiera 5% Minoxidil – najpopularniejszy i najczęściej zalecany przez lekarzy składnik przeciwko łysieniu.

Badania klinicznie wykazują, że Minoxidil 5%:

  • powstrzymuje utratę włosów na czubku głowy,
  • przyspiesza i wydłuża anagenową fazę wzrostu włosów,
  • zwiększa rozmiar mieszków włosowych.

Wprowadzenie Minoxidilu do sprzedaży poprzedziło 30 lat badań, które dowiodły, że jest to jeden z niewielu składników, który potrafi powstrzymać genetyczne predyspozycje do utraty włosów.

Dla kogo przeznaczony jest Sigma Skin Step 2?

Dla wszystkich mężczyzn dotkniętych problemem utraty włosów.

Sposób użycia

Produkt należy stosować tylko zewnętrznie. Rozprowadź 1 ml. płynu (naciśnij główkę sprayu pięciokrotnie) w miejscach dotkniętych łysieniem, codziennie rano i wieczorem. Następnie delikatnie wmasuj płyn w skórę głowy.

Stosowanie większej ilości płynu (lub częściej) nie przyspiesza kuracji. Nie stosuj na innych miejscach ciała niż głowa. Po zastosowaniu nie spłukuj głowy. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Kanały płatności
© 2007-2014 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.