Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Spanish Fly Desire

Tylko kilka kropli Spanish Fly Desire sprawi, ze Twój partner / partnerka stanie się niesamowicie rozgrzany i gotowy na wszystko.

Cena: 44.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Spanish Fly Desire
Producent:
Cobeco Pharma
Opakowanie:
15 ml

Opis produktu

Spanish Fly Desire to nie są kolejne krople pod szyldem „hiszpańskiej muchy” dostępne na polskim rynku. Ten produkt łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Zawiera on wysokiej klasy ekstrakty z roślin, a proces produkcyjny odbywa się w nowoczesnych laboratoriach holenderskiej firmy Cobeco.

Produkt może być z powodzeniem stosowany przez kobiety i mężczyzn. Wystarczy dodać kilka kropli do dowolnego napoju, aby odczuć efekty.

Spanish Fly Desire pobudza silnie organy płciowe i sprawia, że stajesz się niemalże od razu gotowy na seks. Jeżeli chcesz przekonać się o cudownych właściwościach „hiszpańskiej muchy”, nie znajdziesz lepszego produktu z tej kategorii na polskim rynku.

Sposób użycia

5-7 kropli na 30 minut przed seksem.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2015 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.