Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Orgasm Extra

Orgasm Extra wzmacnia potencję o 60% oraz sprawia, że stosunek seksualny trwa około 30 minut. Gwarantuje, że kochanka nie pozna Cię w łóżku!

Dostępny
Cena: 89.90Polecany Bestseller!
  • Zapytaj o
Orgasm Extra
Producent:
Cobeco Pharma
Opakowanie:
60 kapsułek
Skład:
Wood Betony, Alfalfa, Kola Nut, Siberian Ginseng, Fo-Ti root, Licorice, Arsaparilla Root, Beet, Gotu Kola, Cayenne, Dong Quai root, Wild Cherry, Marsmallow, Echinacea, Boron Citrate, Vitamins E, B1, B2, B3, B6, B5, B11, B7, B12.

Opis produktu

Orgasm Extra wydłuża czas stosunku płciowego, zwiększa potencję, ilość nasienia i sprawia, że możliwe jest nawet 6-krotne powtarzanie stosunku!

Producentem Orgasm Extra jest renomowana holenderska firma Cobeco Pharma. Tabletki są produkowane na bazie naturalnych składników, a w procesie projektowania brała udział grupa znakomitych naukowców z laboratorium Holand Man BV.

Największym atutem Orgasm Extra jest jego fenomenalna skuteczność działania, która wywołuje bardzo intesywne orgazmy.

Preparat poprawia sztywność i wielkość penisa. Środek zawiera wyłącznie naturalne składniki. Idealny dla mężczyzn szukających sposobu na zwiększenie grubości i wielkości penisa, oraz silnego, obfitego wytrysku i mocnego orgazmu.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2015 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.