Naturalne kosmetyki - Twoje centrum Zdrowia i Urody
Zobacz więcej produktów

Vialafil

Najskuteczniejszy wspomagacz męskiej potencji. Jedyna tak skuteczna naturalna alternatywa do innych popularnych środków!

Dostępny
Cena: 149.90Polecany Bestseller!
  • Zapytaj o
Vialafil kapsułki - skuteczny sposób na podniesienie męskiej potencji
Producent:
Newton Everett
Opakowanie:
30 kapsułek
Skład:
Xanthoparmelia Scabrosa, Cnidium Monnier, L-Arginine HCL, Yohimbe, Muira Puama, Maca, Ginko Biloba, Catuaba Bark, Cynk AAC, Avena Sativa, Epimedium Sagittatum, Ginseng, Cnidium Monnier, Xanthoparmelia Scabrosa, Magnesium Stearyte, Syloid 244

Opis produktu

Vialafil został opracowany po to, aby wspomagać męską potencją i podnosić sprawność seksualną mężczyzn. Składniki Vialafil zostały dobrane tak, aby każdy mężczyzna mógł cieszyć się dłuższą i silniejszą erekcją. 

Oto co zdołasz osiągnąć, jeżeli zdecydujesz się zastosować Vialafil:

  • zwiększona ochota na seks,
  • dłuższa i silniejsza erekcja,
  • większa satysfakcja seksualna,
  • silny i intensywny orgazm,
  • szybsze i wzmożone krążenie krwi do penisa,
  • większa wytrzymałość,
  • dłuższy, grubszy i twardszy penis w stanie erekcji,
  • dłuższy, grubszy i większy penis, nawet wtedy, gdy nie jest w stanie wzwodu.

Vialafil uchodzi za najskuteczniejszy naturalny wspomagacz męskiej potencji. Produkt tworzony jest w wysokiej klasy laboratoriach amerykańskiej firmy Newton EverettVialafil to zwycięzca wielu nagród i prawdziwy idol setek tysięcy wielbicieli w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Jeżeli chcesz poprawić swoje życie seksualne i cieszyć się szybszą, dłuższą i pełniejszą erekcją, nie zwlekaj. Dokonaj zakupu już dzisiaj! Produkt dostępny również w zestawie promocyjnym 3x w cenie -20%!

Sposób użycia

2 kapsułki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

Informacje na temat zaburzeń erekcji

Zaburzenia erekcji bardzo często określa się mianem impotencji. Na problem ten cierpi wielu mężczyzn. W przypadku większości osób problemy z erekcją pojawiają się wraz z wiekiem. W niektórych przypadkach problem pojawia się jednak wcześniej. Jeżeli potrzebujesz więcej bodźców, aby osiągnąć erekcję, a pomimo tego często jest ona niepełna i uniemożliwia współżycie, także możesz cierpieć na zaburzenia erekcji. Wtedy warto sięgnąć po Vialafil.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Komentarze

Dodaj komentarzKanały płatności
© 2007-2015 VitaLab.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by: Quick.Cart.
Właściciel sklepu: Natural Labs LLC, 501 Silverside Rd, Ste 105, Wilmington, DE 19809, USA.
Informacje zawarte na stronie VitaLab.pl podane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią alternatywy dla profesjonalnej porady medycznej, która może być udzielona wyłącznie przez lekarza. W przypadku choroby zawsze należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy lekceważyć porady lekarskiej z powodu informacji zawartych na stronie VitaLab.pl. Produkty zakupione na VitaLab.pl przeznaczone są wyłącznie do użytku osobistego i nie są dopuszczone do dalszej odsprzedaży. VitaLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyniki stosowania prezentowanych produktów. Opinie o rezultatach stosowania produktów wyrażone przez użytkowników serwisu są ich indywidualnymi odczuciami, a VitaLab.pl nie gwarantuje uzyskania identycznych rezultatów.